Zapraszamy na warsztaty ze smokiem Brudo!

W SOBOTĘ 23 PAŹDZIERNIKA, RAZEM Z NASZYM PARTNEREM MUZEUM KRAKOWA ZAPRASZAMY NA WARSZTATY EDUKACYJNE DLA DZIECI „DBAMY O HIGIENĘ RĄK, CZYLI JAK SKUTECZNIE ZWALCZYĆ SMOKA BRUDO!”. WARSZTATY SĄ WYDARZENIEM TOWARZYSZĄCYM WYSTAWIE „WSPÓŁISTNIENIE”, ZREALIZOWANEJ POD MECENATEM NASZEJ FUNDACJI.

O czym będą nasze warsztaty edukacyjne?
Potwory zasiedlają niemal całą naszą planetę, gdzie się nie ruszysz – one są! W Krakowie – Smok Wawelski, w Skandynawii – całe rzesze trolli, w Himalajach – Yeti… Ale nie ma się czego bać! Te wszystkie stwory to czysta fantazja! Tak naprawdę w życiu do czynienia mamy tylko z jednym potworem – smokiem Brudo. Smok ten potrafi sprawić, że chorujemy – bo każda z jego głów może wpuścić do naszego organizmu całą masę szkodliwych patogenów. Dlatego musimy być nieustannie czujni, bo on ciągle czyha na nas i jest gotowy nas zaatakować!  A jak walczyć ze smokiem Brudo? Sposób jest jeden – właściwa higiena rąk!
Warsztaty walki ze smokiem Brudo to zajęcia pełne zabaw, doświadczeń i potrzebnej wiedzy o tym, jak i dlaczego woda z mydłem skutecznie mogą zwalczyć patogeny na naszych rękach.

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?
Warsztaty zaplanowane są na 23 października w Muzeum Podgórza (ul. Limanowskiego 51 w Krakowie). Zajęcia odbędą się o godz. 11, 13 i 15.

Kto może się zapisać na warsztaty?
Warsztaty przeznaczone dla dzieci z klas 0-3, czas trwania około 75 minut. Ze względów limitu ilości osób w grupie dziecko musi uczestniczyć w zajęciach samodzielnie – nie ma możliwości, aby towarzyszyła mu osoba bliska.

Ile kosztuje bilet na warsztaty?
Fundacja Ziko dla Zdrowia organizuje to wydarzenie w ramach swoich działań statutowych, udział dzieci jest bezpłatny.

Jak zgłosić dziecko na warsztaty?
Obowiązują zapisy: info@muzeumkrakowa.pl . Limit dzieci w każdej grupie – 12 osób, zapisy prowadzone są w miarę wolnych miejsc.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content