Okulary dla potrzebujących. Przekazaliśmy kolejne 457 sztuk!

DZIĘKI WSPARCIU KLIENTÓW I PRACOWNIKÓW SALONÓW ZIKO OPTYK KOLEJNE 457 SZTUK OKULARÓW KOREKCYJNYCH TRAFI DO POTRZEBUJĄCYCH AFRYKAŃCZYKÓW. 

Podsumowaliśmy kolejny kwartał zbiórki okularów, którą od początku roku prowadzimy w salonach optycznych Ziko Optyk. Do skarbon naszej Fundacji trafiło 457  par okularów, które po drobnych naprawach i kosmetyce przekażemy Fundacji Redemptoris Missio, która prowadzi programy humanitarne dla mieszkańców Afryki.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swoje okulary
oraz pracownikom Ziko Optyk, którzy wolontaryjnie przygotowali je do przekazania. 

 

Zachęcamy klientów salonów, do dalszego udziału w inicjatywie i przekazywania okularów do skarbon, znajdujących się w salonach optycznych w Katowicach przy ul. 3 Maja 7 oraz w Krakowie przy ul. Beskidzkiej 30A,  ul. Czerwone Maki 33 i ul. Grażyny 4.

Zbiórka okularów w salonach Ziko Optyk prowadzona jest na podstawie zgłoszenia zbiórki publicznej do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (nr 2021/12/OR). Zgodnie z zgłoszeniem zbiórki publicznej okulary można przekazywać wyłącznie  stacjonarnie, we wskazanych salonach Ziko Optyk. Prosimy o nie wysyłanie okularów na adres fundacji bądź salonów Ziko Optyk. 

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content