Fundacja Ziko dla Zdrowia Filantropem Krakowa A.D.2020

Fundacja Ziko dla Zdrowia została uhonorowana tytułem Filantropa Krakowa A.D. 2020 w kategorii za najciekawszą formę i efektywność filantropii.

Ubiegły rok był czasem, kiedy przed naszą Fundacją Ziko dla Zdrowia stanęło wiele nowych wyzwań… Ze względu na pandemię musieliśmy w krótkim czasie całkowicie zrewidować nasze działania – zrezygnować z zaplanowanych programów i podjąć się realizacji zupełnie nowych inicjatyw. Dlatego wyróżnienie nas tytułem Filantropa Krakowa A.D. 2020 ma dla nas szczególną wartość – dowodzi, że pomimo wielu trudności sprostaliśmy oczekiwaniom społecznym i z sukcesem służyliśmy potrzebującym w obszarze ochrony i promocji zdrowia.

Niemniej jednak pamiętamy, iż wyróżnienie to jest nie tylko nagrodą dla naszej Fundacji, ale również dla naszych darczyńców, wolontariuszy oraz organizacji i instytucji partnerskich, bez których nasze działania nie byłyby możliwe.

Dlatego dziękujemy wszystkim – za każdą przekazaną naszej Fundacji darowiznę finansową czy rzeczową, za każde dobre słowo i merytoryczną uwagę, za to, że dzieliliście z nami odpowiedzialność za zdrowie innych.

Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które zgłosiło nas do Konkursu Filantrop Krakowa A.D.2020. Już sama nominacja – przez organizację o ponad 100 letniej tradycji pomagania – jest dla nas nobilitacją i nagrodą.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content