DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI PACZKA DLA DZIECIACZKA!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI NASZĄ AKCJĘ “PACZKA DLA DZIECIACZKA”. WSPÓLNYMI SIŁAMI SKOMPLETOWALIŚMY PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA PODOPIECZNYCH ŚRODOWISKOWEGO CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, DZIAŁAJĄCEGO PRZY SZPITALU KLINICZNYM IM. JÓZEFA BABIŃSKIEGO W KRAKOWIE.

Dziękujemy każdemu, kto dołożył się do skompletowania pięknych prezentów – zarówno koleżankom i kolegom z  Centrali Ziko, jak i Darczyńcom biznesowym: Loreal Dermatological Beauty, Ziaja, Labolatoires Expanscience Polska, Floslek i Cerko.
Wspólnymi siłami skompletowaliśmy prezenty świąteczne dla podopiecznych Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, działającego przy Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie. Centrum to jest placówką opieki psychiatrycznej, psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci oraz młodzieży. W jego strukturach działa szpitalny oddział dzienny, poradnia, zespół pracy środowiskowej oraz hostel. Model pracy, w którym funkcjonuje placówka odpowiada na wszystkie potrzeby małych pacjentów – począwszy od wsparcia lekarzy i terapeutów w środowisku rodzinnym i szkolnym, a skończywszy na leczeniu szpitalnym i całodobowej opiece specjalistów.

 

Fundacyjna akcja “Paczka dla dzieciaczka” już od czterech lat sprawia, że święta są piękniejsze… Piękniejsze dla dzieci w potrzebie i piękniejsze dla tych, którzy im  pomagają. Dziękujemy, że jesteście z nami i pięknych świąt!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content