ZAJĘCIA ZE SMOKIEM BRUDO NA DOBRY POCZĄTEK NOWEGO ROKU SZKOLNEGO!

NIEBAWEM ZABRZMI PIERWSZY DZWONEK I DZIECI WRÓCĄ DO SZKOLNYCH ŁAWEK! NA TEN POWRÓT TRZEBA SIĘ DOBRZE PRZYGOTOWAĆ, TAK ABY NAUKA BYŁA NIE TYLKO EFEKTYWNA, ALE I ZDROWIA! DLATEGO ZACHĘCAMY, ABY ZAJĘCIA W NOWYM ROKU ROZPOCZĄĆ LEKCJĄ PROFILAKTYCZNĄ OPRACOWANĄ PRZEZ NASZĄ FUNDACJĘ.

 

Dbałość o higienę rąk to temat zawsze ważny i aktualny… Szczególnie dotyczy on dzieci, bo czyste ręce to konieczny warunek zapobiegania infekcjom, a wyrobienie dobrych nawyków higienicznych w dzieciństwie procentuje w dorosłym życiu. Dlatego właśnie – z myślą o dzieciach szkolnych powstał program edukacyjny „Zdrowie w Twoich rękach, czyli jak skutecznie zwalczyć smoka Brudo”. Składa się z serii materiałów edukacyjnych dla uczniów szkoły podstawowej, które w ciekawy i przyjazny sposób pomogą uczniom w zgłębieniu tematów dotyczących zagrożeń związanych z patogenami przenoszonymi na rękach oraz pomogą w nabyciu umiejętności prawidłowego mycia rąk.

Wszystkich nauczycieli zerówek oraz klas I-III zachęcamy do skorzystania z scenariusza zajęć profilaktycznych oraz materiałów edukacyjnych ze smokiem Brudo. Można je samodzielnie wydrukować ze strony>>> , lub otrzymać w formie wydrukowanej przesyłką pocztową.

Wszystkich Państwa, którzy chcą otrzymać wydrukowane materiały prosimy o kontakt e-mailowy na adres: fundacja@zikodlazdrowia.org. W wiadomości proszę podać:

  • swoje imię i nazwisko,
  • numer oddziału szkolnego w którym bedzie realizowana lekcja (np. kl. 2a),
  • adres szkoły, na który mają zostać wysłane materiały.

Otrzymanie przesyłki z drukowanymi materiałami edukacyjnymi nie wiąże się z żadnymi kosztami po stronie szkoły.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content