SPRAWOZDAJEMY ZA ROK 2021

NIE JEST ŁATWO ZA POMOCĄ LICZB I OGRANICZONYCH ILOŚCIĄ ZNAKÓW OPOWIEDZIEĆ O NASZEJ FUNDACJI NA PRZESTRZENI CAŁEGO ROKU… ALE SKORO JEST OBOWIĄZEK SPRAWOZDAWCZY, TO PRZEŁOŻYLIŚMY WSZYSTKO, CO DOBREGO UDAŁO NAM SIĘ ZDZIAŁAĆ W 2021 ROKU, DO WYMAGANYCH FORMULARZY.

 

Nasze sprawozdania finansowe i merytoryczne za rok 2021 dostępne są już w bazie sprawozdań OPP>>> prowadzonej przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Rok 2021 był dla naszej Fundacji był czasem rozwoju i kontynuacji projektów społecznych związanych z promocją i ochroną zdrowia: w szczególności inicjatyw o charakterze charytatywnym i edukacyjnym.
Działania charytatywne dotyczyły udzielania wsparcia rzeczowego na rzecz podopiecznych organizacji społecznych i instytucji publicznych. Udzielono również wsparcia finansowego na rzecz realizacji objętej przez Fundację mecenatem wystawy „Współistnienie” realizowanej przez Muzeum Krakowa.
Działania edukacyjne − w szczególności upowszechnianie wiedzy na temat zdrowego stylu życia, prowadzone były głównie za pośrednictwem kanałów komunikacji internetowej. W ramach tych działań opublikowano ponad 100 artykułów dotyczących tematów zdrowotnych,  zrealizowano pięć filmów edukacyjnych oraz wdrożono projekt profilaktyczny dla dzieci w wieku szkolnym.
W roku 2021 Fundacja Ziko dla Zdrowia kontynuowała realizację umów partnerskich z Gminą Kraków (Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia) oraz Towarzystwem Przyjaciół Dzieci.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, BENEFICJENTOM, WOLONTARIUSZOM, PARTNEROM I PRACOWNIKOM FUNDACJI ZA ZAUFANIE, JAKIM OBDARZYLI NAS W UBIEGŁYM ROKU
I ZAANGAŻOWANIE, DZIĘKI KTÓREMU UDAŁO NAM SIĘ WSPÓLNIE ZROBIĆ TAK WIELE DOBREGO!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content