PIERWSZE SPOTKANIE NASZYCH MŁODYCH WOLONTARIUSZY

WOLONTARIAT TO NIC INNEGO, JAK NIESIENIE POMOCY TYM, KTÓRZY JEJ NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄ. WOLONTARIAT NIE MA GRANIC WIEKOWYCH – DLATEGO KAŻDY, BEZ WZGLĘDU NA TO ILE MA LAT, MOŻE POMAGAĆ – NAWET MAJĄC KILKANAŚCIE LAT MOŻNA ZROBIĆ WIELE DOBREGO!

Młodzieżowa Pracownia Wolontariatu to nowa inicjatywa naszej Fundacji, której celem jest zaangażowanie dzieci pracowników Ziko w wolontariat. W zajęciach Pracowni biorą udział uczniowie klas ósmych, którzy przez cały rok szkolny będą mieli okazje próbowania swoich sił w różnych pracach wolontaryjnych na rzecz naszej Fundacji oraz współpracujących z nią kilku krakowskich organizacji.

Październikowe spotkania Pracowni poświęcone były idei wolontariatu (ustaliliśmy czym on właściwie jest) oraz konkretnym działaniom na rzecz innych. Pierwszą inicjatywą zaproponowaną naszym wolontariuszom był udział w zbiórce plastikowych nakrętek. Wolontariusze segregowali nakrętki, które zbierają pracownicy Ziko w całym kraju i przygotowali je do przekazania krakowskiemu Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza”, które  pozyskuje środki na swoja działalność. Stowarzyszenie to ze sprzedaży nakrętek w punkcie skupy czerpie środki na swoją działalność.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content