ŚWIĄTECZNA AKCJA „PACZKA DLA DZIECIACZKA”

NASZA FUNDACJA ZIKO DLA ZDROWIA ROZPOCZYNA PRZEDŚWIĄTECZNĄ AKCJĘ CHARYTATYWNĄ, KTÓREJ CELEM JEST ZEBRANIE ARTYKUŁÓW DO PACZEK ŚWIĄTECZNYCH DLA DZIECI, KTÓRE NAJBLIŻSZE ŚWIĘTA BĘDĄ MUSIAŁY SPĘDZIĆ W SZPITALU. 

Święta w szpitalu to dla każdego dziecka trudne doświadczenie. Dlatego personel placówki stara się różnymi sposobami sprawić, aby dzieci jak najmniej w tym czasie tęskniły za bliskimi i domem. Najważniejsza jest oczywiście obecność i towarzyszenie chorym dzieciakom, ale trzeba również zadbać o to, aby dzieci skosztowały świątecznych dań, cieszyły się blaskiem choinki i… dostały gwiazdkowe prezenty.

Każdy z nas może pomóc tym dzieciom, biorąc udział w naszej akcji charytatywnej  „Paczka dla dzieciaczka”. Wystarczy w dniach 1-14 grudnia przynieść do naszego biura choćby jeden drobiazg dla dziecka, który wykorzystamy do zrobienia świątecznego prezentu dla małych pacjentów szpitala. Nie ma znaczenia, czy będzie to artykuł przeznaczony dla młodszego, czy starszego dziecka, chłopca czy dziewczynki – ważne, aby była to rzecz nowa i nieużywana.

O wynikach naszej akcji „Paczka dla dzieciaczka” poinformujemy Was jeszcze przed świętami. Z góry dziękujemy za waszą pomoc i wszystkie piżamki, zabawki, gry i książki przekazane małym pacjentom szpitala!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content