DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI „PACZKA DLA DZIECIACZKA”

30 MALOWANEK I ZESTAWÓW KREATYWNYCH, 26 GIER I PUZZLI, 22 KSIĄŻECZKI, 14 PLUSZAKÓW,  7 PIŻAMEK, 6 GRZECHOTEK,  4 SAMOCHODZIKI, 3 PACZKI KLOCKÓW, 2 LALKI I CZEKOLADKI – OTO WSZYSTKIE DARY, KTÓRE PRZYNIEŚLI PRACOWNICY NASZEJ CENTRALI DLA MAŁYCH PACJENTÓW SZPITALA DZIECIĘCEGO. DZIĘKUJEMY ZA WASZE WIELKIE SERCA I UDZIAŁ W ZBIÓRCE!

Przez dwa pierwsze tygodnie grudnia w naszym biurze trwała zbiórka artykułów do paczek świątecznych dla dzieci, które spędzą najbliższe święta w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

Święta w szpitalu to dla każdego dziecka trudne doświadczenie. Dlatego personel placówki stara się różnymi sposobami sprawić, aby dzieci jak najmniej w tym czasie tęskniły za bliskimi i domem. Najważniejsza jest oczywiście obecność i towarzyszenie chorym dzieciakom, ale trzeba również zadbać o… gwiazdkowe prezenty.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej akcji i przekazali zabawki, książki, piżamki i słodycze dla dzieci.

Dziękujemy również marce Mustela, która dołączyła do naszej akcji – dzięki temu do każdego drobiazgu dla dziecka będziemy mogli również dołączyć zestaw chusteczek nawilżanych.

 

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content