Sprawozdajemy za rok 2020

Trudno za pomocą liczb i ograniczonych ilością znaków opowiedzieć o naszej Fundacji na przestrzeni całego roku… Ale skoro jest obowiązek sprawozdawczy, to przełożyliśmy wszystko, co dobrego udało nam się zdziałać do wymaganych tabelek.

Nasze sprawozdania za rok 2020 dostępne są już w bazie sprawozdań OPP>>> prowadzonej przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Rok 2020 był dla naszej Fundacji  prawdziwym wyzwaniem i próbą….Marzec 2020 roku pokazał, że kroczenie utartymi szlakami i realizowanie stałych programów w kalendarzu naszej organizacji nie jest możliwe. Odpowiedzialność za zdrowie postawiła nas od razu na froncie walki z pandemią – musieliśmy całkowicie przeformatować nasze plany i podjąć działania w zupełnie nowych obszarach. Niesienie pomocy potrzebującym oraz prowadzenie edukacyjnych programów prozdrowotnych to tylko hasła będące wielkim skrótem tego, co wydarzyło się w naszej Fundacji w ubiegłym roku. I choćbyśmy nie wiem jak się starali, to żadne dane liczbowe czy opisy zrealizowanych projektów nie oddadzą ilości dobra, którym mieliśmy okazję się dzielić.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, beneficjentom, wolontariuszom, partnerom i pracownikom Fundacji
za zaufanie, jakim obdarzyli nas w ubiegłym roku
i zaangażowanie, dzięki któremu udało nam się wspólnie zrobić tak wiele dobrego!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content