PRZEKAZALIŚMY JUŻ 20 TYSIĘCY PRODUKTÓW, A ZBIÓRKA NADAL TRWA!

W

W RAMACH PROWADZONEJ ZBIÓRKI PUBLICZNEJ ZEBRALIŚMY JUŻ  20 TYSIĘCY ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH I HIGIENICZNYCH, KTÓRE TRAFIŁY DO ORGANIZACJI POMOCOWYCH. PRZED NAMI KOLEJNE DWA MIESIĄCE AKCJI, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Od początku marca trwa nasza zbiórka publiczna środków medycznych oraz artykułów higienicznych dla obywateli Ukrainy. Akcja prowadzona jest:

  • stacjonarnie w ponad 50 lokalizacjach w całym kraju: w Bielsku-Białej,  Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Gorzowie Wielkopolskim, Grójcu, Inowrocławiu, Jaworznie, Katowicach, Kędzierzynie -Koźlu, Krakowie, Mińsku Mazowieckim, Myszkowie, Olkuszu, Otwocku Piastowie, Piekarach wąskich, Poznaniu, Rybniku Sosnowcu, Warszawie, Zabrzu, Żyrardowie i Żywcu (lista adresowa lokalizacji prowadzących zbiórkę dostępna jest tutaj>>>)
  • internetowo w aptece e-zikoapteka.pl

Powodzenie tej akcji przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – w ciągu niespełna dwóch miesięcy udało nam się zebrać i przekazać do lokalnych oddziałów PCK oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 20 000 artykułów.

Prowadzenie zbiórki to ogrom wolontaryjnej pracy: zarówno po stronie pracowników ZIKO, jak również firmy kurierskiej DPD Polska, która zapewnia nam wsparcie logistyczne dla akcji. Jak dotąd, pracownicy aptek spakowali ponad 200 przesyłek z darami (paczek i palet), które pracownicy DPD odebrali z punktów zbiórki i przekazali do organizacji pomocowych . 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom pomagającym prowadzić zbiórkę za zaangażowanie!
Dziękujemy również wszystkim, którzy przekazali artykuły na naszą zbiórkę i zachęcamy do dalszego udziału.

Zbiórka publiczna została zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2022/1304/OR, szczegóły zgłoszenia dostępne są na Portalu Zbiórek Publicznych>>>.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content