PRZEKAZALIŚMY DAROWIZNY DLA PODOPIECZNYCH NASZEJ FUNDACJI!

GABRYSIA, MAJA, ADAM, FRANCISZEK I KAJETAN TO DZIECI NA RZECZ KTÓRYCH ZBIERALIŚMY ODPISY 1% ZA ROK PODATKOWY 2021. DZIĘKI PRZEKAZANYM PRZEZ PODATNIKÓW WPŁATOM 1% ORAZ DODATKOWEJ DAROWIŹNIE Z BUDŻETU NASZEJ FUNDACJI POMOGLIŚMY W SFINANSOWANIU TYM DZIECIOM LECZENIA I TERAPII ORAZ W ZAKUPIE KONIECZNEGO SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA MEDYCZNEGO. 

17 623 złotych, to środki, które wpłynęły konto Fundacji Ziko dla Zdrowia od Darczyńców, którzy w swoim zeznaniu podatkowym za rok 2021 wskazali naszą Fundację jako organizację pożytku publicznego, której chcą przekazać swój 1% podatku.

Pieniądze te zostały zgodnie z wolą Darczyńców zaksięgowane na subkontach podopiecznych naszej Fundacji a następnie przekazane im w darowiźnie. Dzięki temu każde dziecko:  Gabrysia, Maja, Adam, Franciszek i Kajetan, otrzymało dofinansowanie w kwocie kilku tysięcy złotych, które może zostać wykorzystane na sfinansowanie kosztów leczenia, rehabilitacji, terapii, farmakoterapii, uczestnictwa w turnusach rehabilitacyjnych, czy zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Kwota każdej przekazanej darowizny odpowiadała środkom zgromadzonym na poszczególnych subkontach i była inna dla każdego z podopiecznych.

Ponadto, zgodnie z deklaracją zarządu naszej Fundacji, zebrana kwota 1% podatku została podwojona z budżetu naszej Fundacji a następnie podzielona pomiędzy wszystkie dzieci i przekazana im w darowiźnie. Dzięki temu każde z dzieci, oprócz darowizny z zebranego na subkoncie  1%, otrzymało w darowiźnie od Fundacji kwotę 3 524,60, która – podobnie jak środki z 1% będzie przeznaczona na leczenie, rehabilitację, terapię, farmakoterapię, uczestnictwo w turnusach rehabilitacyjnych, czy zakup specjalistycznego sprzętu medycznego.

Wszystkim Darczyńcom, którzy obdarzyli naszą organizacje zaufaniem i przekazali na rzecz Gabrysi, Mai, Adasia, Franka i Kajetana swój 1% podatku serdecznie – w imieniu naszej Fundacji oraz obdarowanych dzieci – dziękujemy! Państwa pomoc, połączona wsparciem od naszej Fundacji stanowi realne i bardzo potrzebne wsparcie dla chorych i niepełnosprawnych dzieci…

Prosimy również, by pamiętali Państwo o nas w 2023 roku, rozliczając się z podatków za rok 2022. Przyszły rok – pod tym względem  – będzie wyjątkowy, ponieważ każdy podatnik będzie mógł dokonać przekazania kwoty aż 1,5% podatku na wskazaną przez siebie organizację pożytku publicznego.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content