Kolejne wsparcie dla krakowskich organizacji pomocowych

W odpowiedzi na bieżące potrzeby trzech krakowskich organizacji Fundacja Ziko dla Zdrowia przekazała  blisko 5000 butelek z płynami do dezynfekcji dla podopiecznych Fundacji Zupa, Dzieła Pomocy św. Ojca Pio oraz Stowarzyszenia Monar Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Krakowie.

Sytuacja tych organizacji w trakcie pandemii koronawirusa jest szczególnie trudna, ponieważ niosą pomoc osobom bezdomnym, które znajdują się teraz w bardzo ciężkiej sytuacji – wykluczone przez społeczeństwo i schorowane, pozostały praktycznie bez pomocy i codziennej opieki.

Przy okazji przekazania darowizny rzeczowej życzymy podopiecznym Fundacji Zupa, Dzieła Pomocy św. Ojca Pio oraz Stowarzyszenia Monar Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Krakowie zdrowia i wytrwałości w dążeniu do dobrych zmian w życiu, szczególnie w tym trudnym okresie. A wolontariuszom i pracownikom wszystkich organizacji składamy wyrazy wdzięczności za pracę i służbę, której się każdego dnia podejmują z myślą o potrzebujących.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content