Wspieramy Senioralia w Krakowie

21 sierpnia 2021 odbyły się w Krakowie I Nowohuckie Senioralia. W plenerowej imprezie wzięło udział kilka tysięcy mieszkańców. Uczestnicy mogli skorzystać z inicjatyw zorganizowanych z specjalna myślą o potrzebach i zainteresowaniach seniorów: w strefach zdrowia, fit i kultury.

Na scenie pod Nowohuckim Centrum Kultury  odbywały się koncerty, pokazy, konkursy z nagrodami, degustacje, prelekcje, występy lokalnych grup wokalnych i tanecznych. Uczestnicy senioraliów mogli również na wydarzeniu zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z nieodpłatnych badań oraz porad dietetyków i innych specjalistów. W trakcie wydarzenia działał również mobilny punkt szczepień, w którym wszyscy chętni mogli zaszczepić się jednodawkowymi lub dwudawkowymi preparatami przeciwko COVID-19.

Nasza Fundacja wsparła organizację imprezy przekazując pakiety nagród dla seniorów. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli naszą Fundację w kompletowaniu nagród; Equilibra, La Roche-Posay,  MiralexPharmacerisVichy oraz Ziołolek o Ziniq i przekazali artykuły, które dołączyliśmy do przekazanych nagród.

Zdjęcia: Krakowski Generator Społeczny

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content