Wspieramy „Kraków bez Barier”

Nasza Fundacja, jako partner Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, wsparła organizację gali „Kraków bez Barier” przekazując zdrowe upominki dla laureatów konkursu na najlepsze inicjatywy zrealizowane w Krakowie na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Konkurs od kilkunastu lat pomaga promować dobre praktyki, innowacje i rozwiązania architektoniczne, a także inicjatywy, postawy i przedsięwzięcia, które osobom z niepełnosprawnościami pozwalają uczestniczyć w życiu miasta i pełniej korzystać z oferty różnych instytucji i firm. Nowa formuła tego konkursu – w ramach której to nie kto inny, ale osoby z niepełnosprawnościami, zgłaszają kandydatów do nagrody sprawiła, że inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem – zgłoszonych zostało aż 46 projektów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom tegorocznej 14. edycji konkursu, w której przyznano aż osiem nagród głównych i dziewięć wyróżnień w kategoriach: budownictwo dostępne, innowacyjne technologie i projekty badawcze, projekty i wydarzenia społeczne, osobowość roku i firma wspierająca Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem. Mamy nadzieję, że konkurs z każdym rokiem będzie się cieszył coraz większym powodzeniem oraz będzie przyczyniał się do przyjaznego każdemu – również osobom niepełnosprawnym – rozwoju miasta.

Dziękujemy wszystkim firmom, które pomogły nam w uświetnieniu tego wydarzenia, przekazując darowizny rzeczowe:

•     Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.,
•     
Orkla Care S.A.,
•     
Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.,
•     
Queisser Pharma Poland Sp. z o.o.,
•     
Solgar Polska Sp. z o.o.

Gala konkursu „Kraków bez Barier” odbyła się 31 maja 2021 roku, krótką relację z wydarzenia wraz z wypowiedziami zwycięzców można obejrzeć na kanale yt Miasta Kraków>>>

Fot. Krakowski Generator Społeczny

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content