SPRAWOZDAJEMY ZA ROK 2022

NIE JEST ŁATWO ZA POMOCĄ LICZB I OGRANICZONYCH ILOŚCIĄ ZNAKÓW OPOWIEDZIEĆ O NASZEJ FUNDACJI NA PRZESTRZENI CAŁEGO ROKU… ALE SKORO JEST OBOWIĄZEK SPRAWOZDAWCZY, TO PRZEŁOŻYLIŚMY WSZYSTKO, CO DOBREGO UDAŁO NAM SIĘ ZDZIAŁAĆ W 2022 ROKU, DO WYMAGANYCH FORMULARZY.

 

Nasze sprawozdania finansowe i merytoryczne za rok 2022 dostępne są już w bazie sprawozdań OPP>>> prowadzonej przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. 

Rok 2022 był dla naszej Fundacji był czasem kontynuacji projektów społecznych związanych z promocją i ochroną zdrowia: w szczególności inicjatyw o charakterze charytatywnym i edukacyjnym. Ponadto wdrożyliśmy dwa nowe działania – program prowadzenia subkont do zbiórki 1% podatku dochodowego dla podopiecznych Fundacji oraz Młodzieżowy Klub Wolontariatu. Ubiegły rok był dla nas również wyjątkowy ze względu na konieczność zaangażowania się w projekty pomocowe na rzecz mieszkańców Ukrainy – pozostających na jej terytorium oraz uchodzącym do Polski.

W roku 2022 Fundacja Ziko dla Zdrowia kontynuowała realizację umów partnerskich z Gminą Kraków (Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia) oraz Towarzystwem Przyjaciół Dzieci.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, BENEFICJENTOM, WOLONTARIUSZOM, PARTNEROM I PRACOWNIKOM FUNDACJI ZA ZAUFANIE, JAKIM OBDARZYLI NAS W UBIEGŁYM ROKU
I ZAANGAŻOWANIE, DZIĘKI KTÓREMU UDAŁO NAM SIĘ WSPÓLNIE ZROBIĆ TAK WIELE DOBREGO!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content