ROZLICZ PODATKI NA RZECZ PODOPIECZNYCH NASZEJ FUNDACJI!

JESZCZE TYLKO DO 2 MAJA TRWA OKRES ROCZNYCH ROZLICZEŃ PODATKOWYCH Z URZĘDEM SKARBOWYM ZA ROK 2022. PRZY OKAZJI WYPEŁNIANIA TEGO OBOWIĄZKU WARTO PAMIĘTAĆ O MOŻLIWOŚCI PRZEKAZANIA 1,5% NALEŻNEGO PODATKU NA RZECZ PODOPIECZNYCH NASZEJ FUNDACJI, DO CZEGO SERDECZNIE ZACHĘCAMY!

Zachęcamy Państwa, by w tym roku podzielić się swoim 1,5% z podopiecznymi Fundacji Ziko dla Zdrowia – z Gabrysią, Mają, Adasiem, Franciszkiem, Kajtkiem, Franiem, Natanielem, Milanem i Grzegorzem. Do podopiecznych Fundacji trafią nie tylko przekazane na subkonta darowizny z 1,5%. Dodatkowo nasza Fundacja podwoi całość wpłat, które otrzymamy od podatników z rozliczeń PIT i rozdzieli je równo pomiędzy wszystkie oosby, mające subkonta do zbiórki w Fundacji Ziko dla Zdrowia.

Zatem 1,5% przekazany przez Państwa ma szczególną moc – wspólnymi siłami mamy szansę realnie pomóc w sfinansowaniu niezbędnego leczenia, rehabilitacji i terapii potrzebującym.

Aby ułatwić Państwu rozliczenie podatkowe z przekazaniem 1,5% na podopiecznych naszej Fundacji przygotowaliśmy specjalny program do rozliczeń dostępny w wersji on-line, a dla osób, które wolą swoje PITy uzupełniać bez użycia programów proponujemy pakiet gotowych formularzy do edycji. Wszystkie te możliwości dostępne są na naszej  stronie internetowej>>> 

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content