Pomoc dla małych pacjentów krakowskiego szpitala

Fundacja Zdrowie Dziecka, działająca na rzecz Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie po raz kolejny otrzymała dar od naszej Fundacji.

Darowizna przekazana przez Fundację Ziko dla Zdrowia – 7200 sprayów antybakteryjnych do dezynfekcji rąk zostanie rozdystrybuowana wśród pracowników i pacjentów oddziałów szpitalnych,  poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych.  Dzięki temu również nasza Fundacja dołoży nieco starań w trosce zdrowie i bezpieczeństwo personelu i małych pacjentów szpitala.

Każdego roku Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie przyjmuje w swoich poradniach specjalistycznych około 77 tysięcy pacjentów rocznie, zaś hospitalizowanych jest tu około 8 tysięcy dzieci i młodzieży.

– Dzięki Fundacji Ziko dla Zdrowia możemy propagować dobre nawyki higieniczne. Nie zawsze w podróży jest możliwość umycia rąk, dlatego też warto stosować dezynfekcję z wykorzystaniem środków, które bez użycia wody i mydła są skuteczne i proste w użyciu – mówi Jadwiga Czeczótko Prezes Fundacji Zdrowie Dziecka.

W związku z zakończeniem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji Fundacja Zdrowie Dziecka z myślą o bezpiecznych podróżach będzie rozdawała spraye antybakteryjne pracownikom i pacjentom Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content