Pierwsza pomoc osobom starszym – zapraszamy na webinarium!

26 listopada o godz. 17 odbędzie się webinarium Fundacji Ziko dla Zdrowia, którego tematem będzie pierwsza pomoc osobom starszym. Wydarzenie będzie na żywo transmitowane przez Facebooka Fundacji>>>, dostęp do niego jest bezpłatny. 

Nasze spotkanie dedykowane jest każdemu – bo temat pierwszej pomocy każdemu powinien być bliski i dobrze znany! Gośćmi webinarium będą: Pani Prezydent Anna Walkowicz- Okońska Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej oraz Pan Michał Brandys, ratownik medyczny.

Na spotkaniu poruszone zostaną tematy związane z pierwszą pomocą – porozmawiamy o problemach zdrowotnych seniorów oraz nauczymy się jak udzielić im pierwszej pomocy  w przypadku zasłabnięcia, upadku, udaru, zawału i ataku cukrzycowego.

Nie ominiemy również tematów pandemicznych, które mają olbrzymi wpływ na zdrowie seniorów, porozmawiamy o budowaniu relacji i zapewnianiu bezpieczeństwa.

Czego jeszcze możecie się spodziewać po naszym webinarium? Ciekawe wyniki badań, pokazy pierwszej pomocy i dużo pozytywnej energii, dzięki której wiedza łatwiej wchodzi do głowy!

Zachęcamy Was do aktywnego udziału w webinarium i zadawania pytań dotyczących pierwszej pomocy osobom starszym. Postaramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości.

W imieniu Fundacji Ziko dla Zdrowia oraz naszych gości zapraszamy do udziału w wydarzeniu, wystarczy 26 listopada o godz. 17 dołączyć do spotkania na FB: kliknij tutaj>>> , a najlepiej już teraz zgłosić swoje uczestnictwo, aby otrzymać powiadomienie przypominające o webinarze.

Dziękujemy Miasto Kraków, które jest partnerem strategicznym Fundacji za współpracę i wsparcie merytoryczne realizacji webinarium!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content