NA ŚWIĘTA – PACZKA DLA DZIECIACZKA!

W GRUDNIU SZCZEGÓLNIE CZĘSTO ANGAŻUJEMY SIĘ W INICJATYWY POMOCOWE, PRAGNĄC DZIELIĆ RADOŚĆ ŚWIĄT Z POTRZEBUJĄCYMI. TRADYCYJNIE JUŻ, W TYM CZASIE FUNDACJA ZIKO DLA ZDROWIA ORGANIZUJE W CENTRALI ZIKO AKCJĘ CHARYTATYWNĄ NA RZECZ CHORYCH DZIECI – NIE INACZEJ BĘDZIE W TYM ROKU!

W tym roku celem naszej akcji PACZKA DLA DZIECIACZKA jest przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci i młodzieży – podopiecznych krakowskiego Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, działającego przy Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego. Prezenty dla dzieciaków przygotujemy razem z pracownikami centrali Ziko oraz darczyńcami biznesowymi

Centrum to jest placówką opieki psychiatrycznej, psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci oraz młodzieży. W jego strukturach działa szpitalny oddział dzienny, poradnia, zespół pracy środowiskowej oraz hostel. Model pracy, w którym funkcjonuje placówka odpowiada na wszystkie potrzeby małych pacjentów – począwszy od zabezpieczenia im wsparcia lekarzy i terapeutów w środowisku rodzinnym i szkolnym, a skończywszy na ofercie leczenia szpitalnego i całodobowej opieki specjalistów.

O wynikach naszej akcji  poinformujemy jeszcze przed świętami. Z góry dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc dla podopiecznych Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, działającego przy Szpitalu Klinicznym im. Józefa Babińskiego w Krakowie.

 

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content