Materiały edukacyjne ze smokiem Brudo dotarły do placówek edukacyjnych i wychowawczych!

Krakowskie szkoły podstawowe oraz placówki Towarzystwa Przyjaciół Dzieci otrzymały od naszej Fundacji materiały edukacyjne do realizacji programy „Zdrowie w Twoich rękach, czyli jak skutecznie zwalczyć smoka Brudo”.  Ponad 600 pakietów: wydruki plakatów, scenariuszy i kart pracy  trafiło do dyrektorów, nauczycieli i wychowawców szkół i placówek.

Projekt „Zdrowie w naszych rękach, czyli jak skutecznie zwalczyć smoka Brudo” składa się
z serii materiałów edukacyjnych, które w ciekawy i przyjazny sposób pomogą dzieciom
w zgłębieniu wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z patogenami przenoszonymi na rękach oraz pomogą w nabyciu umiejętności prawidłowego mycia rąk. Nasza Fundacja stworzyła go z myślą o dzieciach w wieku szkolnym. Projekt ten jest realizowany pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka i Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz w partnerstwie z Gminą Miejską Kraków.

W ramach projektu zostały stworzone materiały edukacyjne, z których może korzystać każdy, pobierając je ze strony internetowej>>>. Ponadto wszyscy nauczyciele i wychowawcy zainteresowani otrzymaniem materiałów edukacyjnych w formie drukowanej mogą je otrzymać kontaktując się z naszą Fundacją e-mailowo: fundacja@zikodlazdrowia.org.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego projektu – mamy nadzieję, że będzie on wartościową propozycją zarówno dla pedagogów, jak i uczniów. Zachęcamy również do dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami po skorzystaniu z materiałów publikując posty na portalu Facebook (prosimy o oznaczenie ich @zikodlazdrowia).

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content