KRAKOWSCY PRZEDSIĘBIORCY BUDUJĄ Z NAMI NAMIOT POLOWY!

FUNDACJA ZIKO DLA ZDROWIA PRZEKAŻE 200 000 ZŁOTYCH NA BUDOWĘ SZPITALA POLOWEGO POLSKIEJ MISJI MEDYCZNEJ W UKRAINIE. ABY POMÓC W REALIZACJI TEGO ZADANIA I ZEBRAĆ POZOSTAŁĄ POTRZEBNĄ KWOTĘ ZAANGAŻOWALI SIĘ KRAKOWSCY PRZEDSIĘBIORCY.

Nasza Fundacja przekaże środki, aby pomóc w otwarciu szpitala polowego Polskiej Misji Medycznej. Ponadto, by zebrać pełną potrzebną kwotę zaapelowaliśmy do osób prywatnych i firm o przekazanie środków finansowych na powstanie szpitala polowego.

Jako pierwsi na nasz apel odpowiedzieli przedsiębiorcy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Miasta Krakowa Biznes Klub, deklarując wsparcie w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

– W ostatnich dniach Polska pokazuje niezwykłą solidarność ze społecznością ukraińską. Każdy z nas pomaga na różne sposoby, nie tylko uchodźcom, ale również ludności, która pozostała w Ukrainie. Również członkowie naszego Stowarzyszenia zaangażowali się w wiele inicjatyw pomocowych, zaś wspólnymi siłami chcemy pomóc w zbiórce finansowej uruchomionej przez Fundację Ziko dla Zdrowia na rzecz budowy szpitala polowego w Ukrainie. Ten szpital będzie prowadzony przez Polską Misję Medyczną na terenie objętym wojną, a służący w nim lekarze, pielęgniarki i ratownicy będą ratować ludzkie zdrowie i życie. – mówi Jan Zając, Prezydent Stowarzyszenia Przedsiębiorców Miasta Krakowa Biznes Klub.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Miasta Krakowa Klub Biznesu – powstało w 1993 roku. Zrzesza czołowych krakowskich przedsiębiorców, których działalności i biznesy, rozwijane na przestrzeni lat, stanowią fundament krakowskiej gospodarki. Celem działalności Klubu Biznesu jest promocja i wspieranie przedsiębiorczości oraz podejmowanie działań na rzecz rozwoju gospodarczego w oparciu o wartości związane z społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz odpowiedzialnością obywatelską. Ponadto członkowie Klubu Biznesu chętnie włączają się w akcje charytatywne na rzecz osób potrzebujących, pomagają dzieciom oraz osobom ubogim, chorym i niepełnosprawnym.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content