FUNDACJA ZIKO DLA ZDROWIA WSPIERA POWSTANIE SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE

WYCHODZĄC NAPRZECIW TRUDNEJ SYTUACJI W UKRAINIE NASZA FUNDACJA ZIKO DLA ZDROWIA ROZPOCZĘŁA WSPÓŁPRACĘ Z POLSKĄ MISJĄ MEDYCZNĄ – ORGANIZACJĄ HUMANITARNĄ, NIOSĄCĄ POMOC MEDYCZNĄ DO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH NA CAŁYM ŚWIECIE.

Polska Misja Medyczna w obliczu skali kryzysu humanitarnego w Ukrainie regularnie wysyła zaopatrzenie do działających tam szpitali, a jej współpracownicy i wolontariusze służą na miejscu organizując pomoc medyczną dla potrzebujących.
Najbliższym bardzo ważnym zadaniem do realizacji, na którym skupia się PMM jest otworzenie szpitala polowego. Szacuje się, że na ten cel potrzebne jest minimum 300 000 złotych – działanie zakłada zakup namiotów i mebli polowych, jak również wyposażenie placówki w podstawowy sprzęt, leki i wyroby medyczne. – Szpital polowy pozwoli nam działać w sytuacjach nagłych i odpowiedzieć na trwający kryzys ukraiński. To też jedno z najważniejszych narzędzi niesienia wsparcia medycznego, z jakich będziemy mogli korzystać w przyszłości i angażować się w specjalistyczną pomoc w sytuacji innych konfliktów – mówi Ewa Piekarska-Dymus, prezes zarządu Polskiej Misji Medycznej.

Aby pomóc Polskiej Misji Medycznej w otwarciu szpitala polowego na Ukrainie Fundacja Ziko dla Zdrowia przekazała na ten cel 200 000 złotych.
Zachęcamy i apelujemy, aby każdy, na miarę swoich możliwości, wsparł razem z naszą Fundacją powstanie szpitala polowego darowizną finansową. Darowizny można wpłacać na konto Fundacji Ziko dla Zdrowia:
BNP Paribas Bank Polska SA: 52 1750 1048 0000 0000 3369 2487, wpisując w tytule przelewu hasło: DAROWIZNA SZPITAL POLOWY.

Każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas ważne! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować działalność szpitala polowego na Ukrainie.
Wszystkim którzy przekażą środki na ten cel z góry serdecznie dziękujemy!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content