Czyste ręce na wakacje

5000 butelek z pielęgnacyjnym mydłem antybakteryjnym Dettol trafiło do czterech placówek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, które w czasie zbliżających się wakacji będą miejscem wypoczynku dla kilku tysięcy dzieci.
Dzięki naszej pomocy podopieczni TPD spędzający wakacje na koloniach, obozach i turnusach rehabilitacyjnych w Poznaniu, Jastrzębiej Górze, Serocku oraz w warszawskim Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD Helenów będą mogli z powodzeniem zadbać o higienę swoich rąk.

Pomoże im w tym nie tylko mydło, ale również program edukacyjny naszej Fundacji „Jak skutecznie zwalczyć smoka Brudo”, dzięki któremu dzieci będą mogły nabyć lub utrwalić wiedze i umiejętności z zakresu higieny rąk.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci jest organizacją partnerską Fundacji Ziko dla Zdrowia od 2020 roku. Celem współpracy Towarzystwa i Fundacji jest prowadzenie programów edukacyjnych, społecznych i charytatywnych, których celem jest ochrona i promocja zdrowia wśród dzieci i młodzieży, szczególnie wśród podopiecznych placówek TPD w całym kraju.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content