Sprawozdanie Fundacji Ziko dla Zdrowia za rok 2019 jest już dostępne!

Trudno za pomocą liczb i ograniczonych ilością znaków opowiedzieć o naszej Fundacji na przestrzeni całego roku… Ale skoro jest obowiązek sprawozdawczy, to przełożyliśmy wszystko, co dobrego udało nam się zdziałać do wymaganych tabelek.

Nasze sprawozdania za rok 2019 dostępne są już w bazie sprawozdań OPP prowadzonej przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Tego typu sprawozdanie – przeznaczone dla organizacji pożytku publicznego – publikujemy po raz pierwszy, bowiem Fundacja Ziko dla Zdrowia posiada status OPP od 13 września 2019 roku.

Miniony rok był w naszej Fundacji wypełniony wieloma działaniami, których celem była ochrona i promocja zdrowia. Prowadziliśmy bezpłatne badania diagnostyczne i konsultacje prozdrowotne, edukowaliśmy, inicjowaliśmy projekty w społecznościach lokalnych…

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, beneficjentom, wolontariuszom, partnerom i pracownikom Fundacji za zaufanie jakim obdarzyli nas w ubiegłym roku i zaangażowanie, dzięki któremu udało nam się wspólnie zrobić tak wiele dobrego!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content