Pierwsza pomoc dzieciom – zapraszamy na webinarium!

8 grudnia o godz. 17 odbędzie się webinarium Fundacji Ziko dla Zdrowia, którego tematem będzie pierwsza pomoc dzieciom. Wydarzenie będzie na żywo transmitowane przez Facebooka Fundacji>>>, dostęp do niego jest bezpłatny. 

Nasze spotkanie dedykowane jest wszystkim, którzy na co dzień lub okazjonalnie zajmują się dziećmi i w związku z tym powinni być przygotowani do udzielenia im pierwszej pomocy. Gośćmi webinarium będą:

•      Pani Marzena Paszkot Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny,
•      Pani  Katarzyna Hrnčiar lekarz medycyny, pediatra, pracownik USD w Krakowie.

Na spotkaniu poruszone zostaną tematy związane z pierwszą pomocą dzieciom – nauczymy się, jak reagować w przypadku zadławień, złamań, oparzeń, urazów głowy i nieżytów pokarmowych.  Porozmawiamy również o bezpieczeństwie dzieci w domu  – w jaki sposób należy organizować im przestrzeń i plan dnia, jak dokonywać mądrych wyborów kupując im prezenty.

Nie ominiemy również tematów pandemicznych, które mają olbrzymi wpływ na zdrowie dzieci: porozmawiamy o budowaniu relacji oraz zapewnianiu bezpieczeństwa i opieki. Doradzimy z jakiej pomocy mogą skorzystać krakowskie rodziny, w ramach wsparcia organizowanego przez Miasto Kraków.

Czego jeszcze można się spodziewać po webinarium? Ciekawe wyniki badań, pokazy pierwszej pomocy i dużo pozytywnej energii, dzięki której wiedza łatwiej wchodzi do głowy!

Zachęcamy Was do aktywnego udziału w webinarium i zadawania pytań dotyczących pierwszej pomocy osobom dzieciom – postaramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości. Wystarczy 8 grudnia o godz. 17 dołączyć do spotkania na FB: kliknij tutaj>>> , a najlepiej już teraz zgłosić swoje uczestnictwo, aby otrzymać powiadomienie przypominające o webinarze.

Dziękujemy Uniwersyteckiemu Szpitalowi Dziecięcemu w Krakowie oraz Miasto Kraków (które jest partnerem strategicznym Fundacji) za współpracę i wsparcie merytoryczne realizacji webinarium!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content