Nasza pomoc dla uczniów i przedszkolaków ze szpitala

Z myślą o potrzebach przedszkolaków i uczniów w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, przez dwa tygodnie września prowadziliśmy zbiórkę artykułów szkolnych w naszym biurze.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszej inicjatywy i przekazali dla dzieciaków kredki, farbki, zeszyty…
Artykuły szkolne o szacowanej wartości około 6000 złotych dotarły już do szpitala i wzbudziły wielką radość!
Pan Bartek Pawlak z Biura Akcji Odnowy Szpitala tak dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę, które przekazały dary dla małych pacjentów:
„W imieniu Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zbiórki Fundacji Ziko dla zdrowia i przekazali artykuły szkolne. Dla naszych małych pacjentów to, że w trakcie hospitalizacji mogą brać udział w zajęciach przedszkolnych i szkolnych jest bardzo ważne – bo choć niejednokrotnie wymaga od nich wiele wysiłku, to jednak jest wytchnieniem od choroby. Chciałbym, abyście Państwo wiedzieli, że każdy, nawet najmniejszy gest pomocy jest dla nas ważny i potrzebny, i za każdy bardzo dziękujemy. Bo choć paczka kredek, farbek, czy ołówek – to wydaje się tak niewiele, to przekazane choremu dziecku, które tych farbek, kredki czy ołówka potrzebuje, a nie ma – jest pięknym gestem dobrego serca.” 

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content