Nasz nowy partner społeczny

Fundacja Ziko dla Zdrowia zawiązała partnerstwo strategiczne z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci.
Nasze Organizacje podpisały porozumienie, w ramach którego zobowiązały się do wspólnego inicjowania i wspierania działań mających na celu pomoc dzieciom i młodzieży w obszarach ochrony zdrowia, edukacji i pomocy społecznej.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci jest jedną z najstarszych organizacji w Polsce, działającą na rzecz potrzebujących dzieci. Od ponad 100 lat pomaga polskim rodzicom, władzom samorządowym i państwowym w wypełnianiu ich obowiązków wobec dzieci. Praca Towarzystwa oparta jest przede wszystkim na osobistym zaangażowaniu ludzi, którym zależy na poprawie warunków życia polskich dzieci. Hasło Towarzystwa „Wszystkie dzieci są nasze” już na trwałe zagościło w społecznej świadomości. Korzystają na tym dzieci, bowiem tym sloganem od lat buduje się pozytywne postawy społeczne. Obecnie Towarzystwo jest organizacją pożytku publicznego i posiada swoje ogniwa we wszystkich województwach oraz większości powiatów, miast i gmin.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Fundacja Ziko dla Zdrowia mają w planie współpracę przy realizacji programów społecznych na rzecz poprawy sytuacji dzieci w Polsce. Dzięki połączeniu sił obydwu organizacji możliwe będzie dotarcie z prozdrowotnymi programami edukacyjnymi i charytatywnymi do podopiecznych Towarzystwa, którzy korzystają z różnorodnych form opieki i zajęć w kilkuset placówkach na terenie całego kraju.

Pierwszy na skalę ogólnopolską program realizowany w partnerstwie strategicznym obu organizacji ruszy jeszcze w październiku bieżącego roku.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content