Na święta pamiętamy o potrzebujących!

Ponad  8 000 artykułów: witamin, suplementów diety,  kosmetyków i gadżetów od naszej Fundacji trafiło do paczek świątecznych dla osób potrzebujących.

Dzięki naszemu wsparciu obdarowani zostali uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD w Krakowie, członkinie Krakowskiego Towarzystwa Amazonki, klienci Stowarzyszenia Monar Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień w Krakowie, podopieczni Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą i podopieczni krakowskich fundacji: Fundacja Przystań Medyczna i Fundacja Zupa, oraz pacjenci Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie.

Nie zapomnieliśmy również o krakowskich seniorach i osobach z niepełnosprawnościami, którymi opiekuje się partner strategiczny naszej Fundacji – Miasto Kraków. 600 prezentów przygotowanych z myślą o potrzebach osób starszych trafiło do tych krakowskich seniorów, którzy nie mogą w najbliższym czasie liczyć na pomoc rodziny czy przyjaciół. Prezenty otrzymały najbardziej potrzebujące osoby, które wskazane zostały przez środowiska seniorskie.

– W trudnym dla nas wszystkim czasie chcemy szczególnie pamiętać o seniorach, przeżywających niejednokrotnie w ciszy swoje trudności, w tym zdrowotne, materialne czy psychiczne – podkreśla Elżbieta Kois-Żurek, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia UMK. Współpraca ze strony Fundacji Ziko dla Zdrowia i przekazanie prezentów na rzecz seniorów jest nie do przecenienia.

Nasze zaangażowanie w pomoc potrzebującym na tak szeroką skalę  było możliwe dzięki wsparciu darczyńców, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content