DZIĘKUJEMY DROGERIOM ZIKO DERMO I ICH KLIENTOM!

DROGERIE ZIKO DERMO PRZEKAŻĄ 34 000 ZŁOTYCH NA NA POWSTANIE SZPITALA POLOWEGO W UKRAINIE.

W dniach 04-08.03.2022 we wszystkich 53 drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo oraz w drogerii internetowej zikodermo.pl zorganizowana została akcja charytatywna, której celem było pozyskanie środków na budowę szpitala polowego w Ukrainie. Mechanizm prowadzonej akcji był bardzo prosty i zakładał przekazanie na ten cel 2 zł od każdego dermokosmetyku zakupionego przez Klientów.

Podczas pięciodniowej akcji, sprzedanych zostało łącznie aż 17 000 produktów. Zgodnie z założeniami liczba sprzedanych produktów została przemnożona przez 2 zł, co dało kwotę 34 000 zł, którą Ziko Dermo przeznaczy na powstanie szpitala polowego.

– Cieszę się, że przy okazji zakupów mogę pomóc w powstaniu szpitala– mówi pani Joanna, klientka jednej z krakowskich drogerii Ziko Dermo.  Zwłaszcza, że dla mnie to podwójne pomaganie, bo w moim koszyku oprócz ulubionego kremu mam również kremy pielęgnacyjne dla dzieci, które za chwilę zostawię w punkcie pomocowym dla Uchodźców na Dworcu Głównym.

Darowizna zostanie przekazana Fundacji Ziko dla Zdrowia, która przeznaczy ją na otwarcie szpitala polowego Polskiej Misji Medycznej w okolicach Lwowa. Koszt powstania i uruchomienia takiej placówki to około 300 000 złotych, za które zostaną zakupione namioty, meble polowe, oraz wyposażenie w sprzęt medyczny, leki ratujące życie i wyroby medyczne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom, którzy przystąpili do akcji i przy okazji zakupów wsparli projekt powstania szpitala polowego.

Aby pomóc w powstaniu szpitala można nadal przekazywać darowizny na konto Fundacji Ziko dla Zdrowia: BNP Paribas Bank Polska SA: 52 1750 1048 0000 0000 3369 2487, wpisując w tytule przelewu hasło: DAROWIZNA SZPITAL POLOWY.

NAJNOWSZE PORADY

Najnowsze filmy


JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK I PO CO MIERZYĆ TĘTNO?

JAK URATOWAĆ LUDZKIE ŻYCIE?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

JAK WYPOSAŻYĆ DOMOWĄ APTECZKĘ?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
blog
post
page

Do góry
Skip to content