Weekend bezpłatnych badań podczas Festiwalu Uśmiechu w Jastrzębiu-Zdroju

  Weekend bezpłatnych badań podczas Festiwalu Uśmiechu w Jastrzębiu-Zdroju

  20 września 2017
   

  Już w najbliższy weekend (23-24.09.2017) bierzemy udział w Festiwalu Uśmiechu zorganizowanym przez Galerię Jastrzębie (ul. Warszawska 2, Jastrzębie-Zdrój)

  23 września (sobota) zapraszamy do namiotu Fundacji Ziko dla Zdrowia, w którym od godz. 11:00 do 17:00 specjaliści Fundacji będą czekali na wszystkich, chcących skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji:

  ⇒ badanie skóry
  Pozwoli określić jaki jest stopień jej nawilżenia, występowania sebum, naczynek, zaskórników oraz zmarszczek. Zbadamy również poziom jej elastyczności oraz udzielimy porad jakie kosmetyki wybrać do jej pielęgnacji na dzień i na noc.

  ⇒ pomiar ciśnienia
  Zmierzymy ciśnienie i sprawdzimy czy jest w normie. Przy okazji zapytaj o nasz bezpłatny dzienniczek do pomiaru ciśnienia, w którym będziesz mogła/mógł odnotowywać swoje codzienne wyniki.

  ⇒ porady farmaceutyczne
  Jeśli nie jesteś pewna/pewien jak stosować dany lek, masz pytanie dotyczące składu Twojego suplementu diety, albo chcesz dowiedzieć się co może pomóc w walce z Twoimi dolegliwościami – skonsultuj się z naszym specjalistą.

  ⇒ porady dermokosmetyczne
  Nasza dermokonsultantka odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także włosów, doradzi jakich kosmetyków używać oraz podpowie na co zwracać uwagę przy kompletowaniu swojej kosmetyczki.


  Z kolei w 24 września (niedziela) od godz. 10:00 do 17:00 zapraszamy na bezpłatne badania densytometryczne w specjalnie oznakowanym osteobusie, który będzie ustawiony na parkingu Galerii.

  W trakcie densytometrii mierzy się gęstość kości. Na podstawie badania można ocenić, ile gramów wapnia oraz innych minerałów znajduje się w danym segmencie kości. Zależność jest prosta – im gęstsze są kości, tym są silniejsze i jednocześnie mniej podatne na złamania.

  Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy na badanie kości:
  pod numerem telefonu (od poniedziałku do piątku: 9:00 – 17:00)  tel.: 12 687 57 90, lub mailowo: kontakt@zikodlazdrowia.org

  NastępnyPoprzedni

  NASI PARTNERZY

  X