Skorzystaj z bezpłatnych badań w Warszawie – zapraszamy 19 lipca!

  Skorzystaj z bezpłatnych badań w Warszawie – zapraszamy 19 lipca!

  10 lipca 2017
   

   

  19 lipca, od godziny 10:00 do 16:00 zapraszamy na ul. Gołkowską 19 w Warszawie, gdzie specjaliści Fundacji Ziko dla Zdrowia będą przeprowadzać bezpłatne badania:

  badanie włosów
  Dzięki niemu poznasz stan swoich włosów i skóry głowy. Dowiesz jaki masz rodzaj włosów oraz jaki jest ich stan, a także czym charakteryzuje się skóra Twojej głowy. Ponadto otrzymasz szereg porad dotyczący doboru kosmetyków pielęgnacyjnych przeznaczonych dla Twoich włosów.

  badanie skóry
  Pozwoli określić jaki jest stopień jej nawilżenia, występowania sebum, naczynek, zaskórników oraz zmarszczek. Zbadamy również poziom jej elastyczności oraz udzielimy porad jakie kosmetyki wybrać do jej pielęgnacji na dzień i na noc.

  pomiar ciśnienia
  Zmierzymy ciśnienie i sprawdzimy czy jest w normie. Przy okazji zapytaj o nasz bezpłatny dzienniczek do pomiaru ciśnienia, w którym będziesz mogła/mógł odnotowywać swoje codzienne wyniki.

  porady farmaceutyczne
  Jeśli nie jesteś pewna/pewien jak stosować dany lek, masz pytanie dotyczące składu Twojego suplementu diety, albo chcesz dowiedzieć się co może pomóc w walce z Twoimi dolegliwościami – skonsultuj się z naszym specjalistą.

  porady dermokosmetyczne
  Nasza dermokonsultantka odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także włosów, doradzi jakich kosmetyków używać oraz podpowie na co zwracać uwagę przy kompletowaniu swojej kosmetyczki.

   


  Termin: 19 lipca 2017, godz. 10:00-16:00
  Miejsce: ul. Gołkowska 19, Warszawa

  NastępnyPoprzedni

  NASI PARTNERZY

  X