Bezpłatne specjalistyczne badania i konsultacje na otwarciu C.H. ATUT w Krakowie!

  Bezpłatne specjalistyczne badania i konsultacje na otwarciu C.H. ATUT w Krakowie!

  21 listopada 2017
   

  W najbliższy czwartek, 23 listopada zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych i konsultacji. W ramach akcji organizowanej przez Fundację Ziko dla Zdrowia w tym dniu będzie można sprawdzić stan swojego serca oraz płuc, a także wykonać badanie cery i pomiar ciśnienia. Możliwe będzie również skorzystanie z konsultacji kosmetycznych i porad farmaceutycznych.

  23 listopada w godzinach między 10:00 a 17:00 przed C.H. ATUT w Krakowie przy ul. Grażyny 4 będzie można wykonać badanie płuc oraz analizę wieku serca. Spirometria służy rozpoznaniu i ocenie zaawansowania zaburzeń czynności płuc. Tego typu badanie powinno być wykonywane co najmniej dwa razy w roku przez palaczy, a także osoby, które często kaszlą, mają duszności, czy szybko się męczą. Z kolei oszacowanie tzw. wieku serca odbywa się na podstawie algorytmu opracowanego przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne. Metoda ta w sposób szybki i bezinwazyjny, na podstawie wywiadu z pacjentem, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, pomiaru masy ciała, współczynnika BMI, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej, pozwala na określenie, przy użyciu specjalnej aplikacji, prawdopodobieństwa wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Wizyta w kardiobusie Fundacji Ziko dla Zdrowia umożliwia pacjentom wykonanie specjalistycznego badania bez konieczności długiego oczekiwania na termin wizyty. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie wczesnej diagnostyki, profilaktykę schorzeń kardiologicznych oraz zachęcenie do dbania o zdrowie.

  Każde badanie kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

  Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy:
  pod numerem telefonu (od poniedziałku do piątku: 8:00 – 17:00) tel.: 12 687 57 90,
  e-mail: kontakt@zikodlazdrowia.org

  Lokalizacja: Kraków, ul. Grażyny 4 (przed C.H. ATUT)
  Termin:: 23 listopada 2017, godz. 10:00-17:00


   

  Wszyscy, którzy 23 listopada w godzinach 10:00-17:00 odwiedzą C.H. ATUT  będą mogli także skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji, organizowanych przy stoisku Fundacji Ziko dla Zdrowia. W tym dniu profesjonalne dermokonsultantki będą przeprowadzały badanie cery i konsultacje kosmetyczne, a wykwalifikowany farmaceuta będzie dokonywał pomiarów ciśnienia i udzielał porad farmaceutycznych. Zapisy na badania i konsultacje odbywające się przy stoisku Fundacji nie są wymagane.

   

  Serdecznie zapraszamy!

   

  NastępnyPoprzedni

  NASI PARTNERZY

  X