Bezpłatne badania i konsultacje w C.H. ATUT w Krakowie – sprawdź dlaczego warto przyjść!

  Bezpłatne badania i konsultacje w C.H. ATUT w Krakowie – sprawdź dlaczego warto przyjść!

  14 grudnia 2017
   

  W Poniedziałek, 18 grudnia zapraszamy na bezpłatne badania i konsultacje przeprowadzane przez specjalistów Fundacji Ziko dla Zdrowia w pasażu C.H. ATUT przy ul. Grażyny 4 (niedaleko Placu Ibramowskiego). W tym dniu od 10:00 do 17:00 będą Państwo mieli możliwość skorzystania z następujących aktywności:

  ⇒ badanie cery
  Pozwoli określić jaki jest stopień jej nawilżenia, występowania sebum, naczynek, zaskórników oraz zmarszczek. Zbadamy również poziom jej elastyczności oraz udzielimy porad jakie kosmetyki wybrać do jej pielęgnacji na dzień i na noc.

  ⇒ konsultacje kosmetyczne
  Nasza dermokonsultantka odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także włosów, doradzi jakich kosmetyków używać oraz podpowie na co zwracać uwagę przy kompletowaniu swojej kosmetyczki.

  ⇒ pomiar ciśnienia
  Zmierzymy ciśnienie i sprawdzimy czy jest w normie. Przy okazji zapytaj o nasz bezpłatny dzienniczek do pomiaru ciśnienia, w którym będziesz mogła/mógł odnotowywać swoje codzienne wyniki.

  ⇒ porady farmaceutyczne
  Jeśli nie jesteś pewna/pewien jak stosować dany lek, masz pytanie dotyczące składu Twojego suplementu diety, albo chcesz dowiedzieć się co może pomóc w walce z Twoimi dolegliwościami – skonsultuj się z naszym specjalistą.

   

   

  NastępnyPoprzedni

  NASI PARTNERZY

  X